Czy zachowanie 4-latki jest niepokojące?

Witam jestem mamą 4 letniej Zuzi.Zuzia już 2 rok chodzi do przedszkola niestety dużo choruje,tydzień w przedszkolu dwa tygodnie w domu.Ostatnio Panie zgłosiły ze niepokoi ich zachowanie Zuzi. Zuzia często nie potrafi skończyć zabawy,Kiedy Panie proszą Zuzia zaczyna piszczec i płakać.Często się denerwuje choć Panie twierdzą że to jest bez powodu tzn.zamyka się w sobie jak sobie coś postanowi to koniec.Panie uważają że bywa iż nieadekwatnie udzielą odpowiedzi do zadanego pytania, myli kolory i nie liczy do 10.Panie twierdzą że nie ma kontaktu wzrokowego ż Nimi,choć ze mną ma i że nie zna imion niektórych dzieci z grupy. Moje pytanie brzmi czy jest powód do obaw skoro dziecko dużo opuszcza przedszkole choć chodzi bardzo chętnie. Pozdrawiam dziękuję za odpowiedź.

Niech Panie w przedszkolu dadzą jej lepiej spokój. Niech nie wywierają presji na 4 letnie dziecko. Tylko spokój i cierpliwość.