Czy zachowanie mojej córki może świadczyć o nadpobudliwości lub ADHD?

Witam, córka 11 miesięcy, od urodzenia nie jest spokojnym dzieckiem, jest na mm, byla placzliwa bardzo mało spała, od początku nie przespala nocy, budzi się kilka razy ale nie jest głodna, w dzień budzi się po 30 min i jeśli nie uspie jej znowu to już nie zaśnie i marudzi, na noc zazwyczaj zaśnie sama ale mija 30 min i płacz i kolejne usypianie, w dzień śpi 30 min, 1.5h czasem trzecia drzemka do 1.5h.Jest bardzo głośna, ruchliwa, z jedzeniem muszę za nią biegać po całym domu inaczej nie zje, nie chodzi sama a wstaje i puszcza się i biegnie, nie idzie kilka kroków oczywiście pod nadzorem, tylko czeka aż nie będę patrzeć i coś wykombinuje, jak ją prowadzam to biega nie chodzi,nie usiedzi minuty w miejscu a o siedzeniu w wózku czy na kolanach zapomnieć. Zastanawiam się czy nie jest to jakaś nadpobudliwość czy adhd, ponadto przy "chodzeniu" prawą nożke stawia na palcach i całą nogę wygina do środka w palag, lekarz rodzinny zasugerował nadmierne napięcie mięśniowe.

Na początek rzeczywiście warto sprawdzić napięcie mięśniowe. Jeśli lekarze i fizjoterapeuci wykluczą inne trudności czy zaburzenia rozwojowe córeczki, warto skonsultować się z psychologiem dziecięcym, który udzieli wsparcia i psychoedukacji w zakresie radzenia sobie z zachowaniem córeczki i wychowaniem.