Czy zacząć rehabilatcję po śpiączce?

Mój szwagier miał wypadek dwa tygodnie temu. Po półtorej tygodnia lekarze go wybudzili. Oddycha samodzielnie ale nie ma z nim kontaktu. Rusza intensywnie nogami i ściska za ręce, z trudem na chwilę otwiera oczy. Co powinniśmy dalej robić? Czy mógłby już zacząć rehabilitację?

Lek. Paweł Szadkowski

Leczenie i rehabilitacja zależy od stanu klinicznego i choroby podstawowej. Informacji na ten temat powinien udzielić lekarz prowadzący.