Czy zacząć stosować luteinę podczas starań o ciążę?

Witam. Mam problem. Z mężem staramy się o dziecko wspolzyjemy co 2 dzień, mam cykl nieregularny nawet 41 dni (pco). Od 3 dni plamie. Tydzień temu miałam prawdopodobnie owulacji. W domu mam luteine 10 tab. Zacząć ja brać? Zrobić badanie bhcg? Progesteron? Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa