Czy zaczerwienienie twarzy po zabiegu rollerem minie?

Dzień dobry dzisiaj robiłam zabieg na twarzy rollerem dns 0.5mm i mam jeszcze czerwoną twarz czy to zejdzie z twarzy ?

Dzień dobry zaczerwienienie może utrzyma c się do kilku godzin po zabiegu. Jeśli będzie utrzymywało się dłużej można umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.

Dzień dobry, nie powinna Pani wykonywać zabiegów przerywających ciągłość skóry samodzielnie w domu. Takie działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. W celu wykonania zabiegów powinna udać się Pani do doświadczonego specjalisty. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.