Czy zaczerwienienie twarzy to dalej reakcja na antybiotyk?

Witam. Miesiąc temu brałem przez 2 tygodnie antybiotyk trioxal na ŁZS. Teraz gdy wypije alkohol juz po jednym kieliszku wódki po 2 minutach moja twarz robi się cała czerwona i mija to po około 15 minutach. Czy jest to związane jeszcze z reakcją na antybiotyk? Dodam, że przed braniem antybiotyku nigdy czegoś takiego nie mialem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i proszę koniezcnie zgłosić sie do lekarza endokrynologa