Czy zainteresowanie się starszymi osobami jest normalne?

Mój facet interesuje się starszymi mamuśkami a wręcz babciami ... Nie tylko ogląda filmy pornograficzne z nimi ale podziwia zdjęcia w necie starszych pań . Ma on 25 lat a te babcie w wieku jego matki 50 czy to normalne ?

Warto zadać sobie pytanie, czy w związku, jako para jesteście Państwo szczęśliwi i czy dla Pani to jest akceptowalne, że partner interesuje się innymi kobietami? Zachęcałabym do szerszego przyjrzenia się tej sytuacji, nie tylko pod kątem wieku interesujących dla partnera kobiet, ale także możliwych przyczyn takiej sytuacji oraz Waszej relacji (z tego, co Pani napisała jest Pani młodsza). Można zrobić to samodzielnie- poprzez spokojną rozmowę, wyjaśnienie swoich uczuć związanych z sytuacją, oczekiwań wobec związku i relacji, wartości czy przyszłości związku (ważne, by oboje Państwo mieli szanse wypowiedzenia się i bycia wysłuchanym) lub też podjąć konsultację z psychologiem, psychoterapeutą par i małżeństw.

Dzień Dobry Pani,

Jeśli Pani Partner, poprzez interesowanie się innymi Kobietami, oraz nadmierne skupianie się na swoich potrzebach (fantazjowanie) zaniedbuje Panią i Pani potrzeby, to może to być powód do niepokoju.

Serdeczności i zadbania o swoje potrzeby Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605