Czy zajście w ciąże w 29 dniu cyklu przy regularnych cyklach jest możliwe?

Witam!
Kilka dni temu byłam u lekarza, ponieważ mam opóźnioną miesiączkę - 34 dzień cyklu i okresu brak. Podejrzewałam ciążę. Ostatnią miesiączkę miałam 25 czerwca. Z mężem współżyłam 2 tyg. temu i w 29 dniu cyklu stosunek przerywany. Testy wykonuję od kilku dni - negatywne. Lekarz przepisał mi luteinę. Przyjmuję dopochwowo 3 x 1 tabletka przez dziesięć dni. Lekarz wykonała usg dopochwowe i stwierdziła, że wszelkie zmiany przypominające ciąże mało widoczne. Na każdym teście napisane jest wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Wykonywałam po, bo do dzisiaj do 34 dnia i brak. Czy możliwe jest zajście w ciąże w 29 dniu cyklu przy cyklach trwających 26-29 dni? Kiedy po luteinie powinnam dostać miesiączkę - w trakcie czy po 10 dniu przyjmowania? Czy testy wykonywane teraz są wiarygodne, jeśli ostatni stosunek miałam w 29 dniu cyklu czyli 5 dni temu? Wykonam we wtorek badanie krwi - 9 dzień od stosunku. Nie za wcześnie? Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku? A i czy luteina wpływa na wyniki testów. Lekarz dała mi do zrozumienia, że testy wykonywane w dniu spodziewanej miesiączki są wiarygodne.
Dzisiaj 3 dzień przyjmowanie luteiny a miesiączki brak. Brak bóli brzucha - tylko delikatne kucie, piersi, jak po miesiączce?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Witam serdecznie!

Przy cyklach trwających 26-29 dni zajście w ciążę w 29 dniu cyklu jest w zasadzie niemożliwe. Jednak może się zdarzyć, że ostatni cykl był wydłużony co sprawia, że istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Zarówno badanie ginekologiczne jak i test ciążowe wykluczają ciążę. Wynik badania beta hCG z krwi jest wiarygodny po 7 dniach od zapłodnienia. Jego wykonanie pozwoli na wykluczenie lub potwierdzenie ciąży. Badanie wykonane 9 dni po stosunku da wiarygodny wynik.
W Pani przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.

Miesiączka powinna się pojawić parę dni po odstawieniu luteiny. Ale bywa,że trzeba na nią poczekać nawet do dwóch tygodni po zakończeniu zażywania leku. Gdyby jednak miesiączka się nie pojawiła konieczna będzie kolejna wizyta u ginekologa.
Luteina nie wpływa na wynik testu ciążowego.

Pozdrawiam