Czy zamiast toniku można używać wody termalnej?

Witam serdecznie, mam pytanie, czy zamiast toniku można używać wody termalnej? Bądź znają państwo jakieś dobre toniki z niższej półki z apteki? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Witam serdecznie,
może Pani używać wody termalnej zamiast toniku. Z dermokosmetyków na pewno mogę polecić polskie produkty firmy Iwostin lub Dermedic w zależności od tego, jaki ma Pani rodzaj cery.

Pozdrawiam,
ES