Czy zanik kory mózgu jest niebezpieczny dla zdrowia?
Mam 30 lat. Wynik rezonansu głowy wskazał niewielki zanik kory mózgu w okolicach czołowo ciśnieniowych. Czy mam się bać. Dodam że rok temu w badaniu było czysto.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam!
Niewielki zanik kory w RM jeszcze o niczym nie świadczy - bywają różne oceny tego samego badania! "Niewielki zanik" nie jest określeniem precyzyjnym. W jakim celu było wykonane badanie? Jak Pani zauważyła rok temu było dobrze, a za rok znowu może być badanie "czyste".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.