Czy zanik miesiączki po zaprzestaniu karmienia piersią jest normalny?

Witam ostatnia miesiaczke miałam 3.08 br. Dn 20.08 przestałam karmić piersią córką ma teraz 29 miesięcy. Pierwszy okres po porodzie miałam gdy córką skończyła rok i były regularne co 31-33 dni aż do ostatniej czyli 3.08. Teraz gdy przestałam karmić miesiączki nie ma. Robiłam test z moczu i nie jestem w ciąży. Czy to normalne? Jak długo powinnam czekać aż miesiączka nadejdzie zanim zgłosze się do ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.