Czy zapalenie płuc może przebiegać bez objawów?

W wyniku RTG płuc wykryto delikatne zagęszczenie w dolnym biegunie lewego płuca, pozostałe pola płuca bez zmian naciekowych. Lekarz internista na podstawie samych wyników rtg płuc stwierdził zapalenie płuc. Czy to możliwe skoro nie mam żadnych objawów zapalenia płuc?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy Osluchowo coś było słychać? Proponuje ponownie udac się do lekarza