Czy zapłodnienie przez bieliznę jest możliwe?

Witam! Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc! Bowiem uprawiałam petting ze swoim chłopakiem, o ile można to nazwać pettingiem. Oboje byliśmy w bieliźnie i wykonywaliśmy ruchy podobne do takich podczas seksu i chłopak wkładał mi palce przez majtki nie na dużą głębokość. Czy jest mozliwość, aby jakimś cudem plemniki które przesiąknęły przez jego bieliznę przedostały się na zewnętrzną część mojej bielizny?

Jeśli tak by się stało to czy jest możliwość, abym była w ciąży? Podkreślam że nie dotykaliśmy swoich narzadów w inny sposób niż przez bieliznę i tylko i wyłącznie przez bieliznę wkładał mi palce do pochwy, ale jak już wspomniałam, niezbyt głęboko. Martwię się, ponieważ na wielu forach internetowych ludzie wprowadzają w błąd i jestem już zakłopotana. Zamiast okresu dostałam tylko brunatnego 2-dniowego plamienia. Nastraszono mnie, że to objawy ciąży. Czy to możliwe? Błagam o pomoc! Strasznie się martwię! Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Nie mogła Pani zajść w ciążę, jeśli nie doszło do kontaktu nasienia z pochwą. Skoro minął już termin spodziewanej miesiączki, może Pani jednak, dla uspokojenia się, wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!