Czy zapłodnienie przy stosunku przerywanym jest możliwe?

witam mam pytanie od 3tyg.bola mnie przy dotyku piersi i sutki, 19 powinnam dostac miesiaczke ale nadal jej nie ma, 2 mialam robione bhcg we krwi wynik <2. wspolzyjemy z mezem regularnie stosunek przerywany. czy to mozliwe ze moge byc w ciazy?dziekuje i pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku przy ujemnym wyniku beta hcg należy jednak szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu.

Lek. Magdalena Pikul

Szanowna Pani - TAK.
Proszę udać sie na konsultację ginekologiczną, która rozwiąże Państwa wątpliwości.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.