Czy zaraz po zabiegu ecpw można wrócić do "normalnego" życia?

Witam. 16.11.2017r. miałam usunięty metodą otwartą (tradycyjna) woreczek żółciowy wraz z zawartością (kamienie). Po zabiegu lekarz zalecil mi wykonanie tomografii komputerowej, bo bylo podejrzenie, ze podczas zabiegu kamienie mogły wydostac się z woreczka i umiejscowić sie w przewodach. Tk to niestety potwierdzila. Za 6 dni mam wyznaczony termin ecpw. Stad moje pytania. 1. Czy zabieg ten robiony jest w znieczuleniu ogolnym (na spiaco) czy miejscowym?, 2. Czy po zabiegu trzeba trzymac diete? ( jaką i jak dlugo), 3. Czy zaraz po zabiegu ecpw (np. 2-3 dniach) mozna wrocic do "normalnego" zycia tzn. wrocic do pracy, jezdzic rowerem, pielic ogrodek, nosic zakupy itp itd. Dziękuję za odpowiedzi Kobieta lat 47

. Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pozdrawiam i zapraszam