Czy zarażenie jest możliwe i co daje takie objawy?

Jestem od jakiegoś czasu w związku, ostatnio rozpoczęliśmy współżycie. Mój partner miał przede mną kilka partnerek, ale mówił, że jest zdrowy. Seks z zabezpieczeniem, ale oralny nie. Wytrysk był do ust, połknięty. Dotąd zdarzyło się to około 4 razy, ostatnio wczoraj. Dzisiaj boli mnie prawy migdałek przy przełykaniu, mam na nim białe kropki, lekki kaszel, ból brzucha. Ból brzucha miałam za każdym razem po seksie oralnym i połknięciu nasienia. Czy zarażenie jest możliwe i co daje takie objawy?

Ewentualny stan zapalny nie musi mieć związku z uprzednią aktywnością seksualną, z poprzednimi partnerkami.
Potrzebne jest badanie nasienia na posiew. Najlepiej pójść do lekarza androloga, urologa lub dermatologa - dla dalszego pokierowania postępowaniem diagnostycznym.
Aktualnie należałoby się wstrzymać z praktykami oralnymi bez zabezpieczenia.
Jest jednak możliwe, że nie ma żadnej infekcji, aktualne objawy z gardła są przypadkowa koincydencją czasową, a dyskomfort w jamie brzusznej po połknięciu nasienia bywa psychogenny, psychologicznej natury.
Potrzebna jest jednak diagnostyka medyczna w pierwszej kolejności.
Warto także dokonać "wglądu w siebie", jeśli tak do końca nie akceptuje się danego zachowania w sferze intymnej, to nie należy tego robić.
Ważne jest, aby słuchać swojego organizmu, czasami to brzuch (dosłownie) lepiej nas ostrzega, niż głowa... Generalnie dotyczy to różnych sfer życia.
Pozdrawiam Panią.
JW, seksuologia.com, Poznań, 10/17