Czy zarodek powinien być już może widoczny?

Dzień dobry. Ostatnia miesiączka 7.01.2019. Cykle regularne 30-dniowe. Na usg byłam w terminie: 5t 2d. Widoczny pęcherzyk ciążowy 10 mm i ciałko zółte. Pierwsza beta 155, po 48 godzinach 466. Na USG nie było widać zarodka. Czy można podejrzewać puste jajo? Czy zarodek powinien być już widoczny?

Szanowna Pani, ok 5-6 tygodnia ciąży zarodek powinien być już widoczny. Warto powtórzyć badanie. Pozdrawiam