Czy zarodek powinien być już widoczny?

Witam. Wczoraj bylam u ginekologa, który obliczyl wiek ciazy na 5t5d. Na usg widoczny byl pecherzyk odpowiadajacy 5t1d. Nie widac bylo zarodka ani serca. Na badaniu podane mam wartosci gs 0,55 cm oraz 1,5 cm. Czy nie sa za male? Czy powinno byc juz widac zarodek?

Toi bardzo wczesny okres ciąży i zarodek może nie być widoczny. Parametry ciążowe na ten wiek są w normie.