Czy zastosowane leczenie było bezpiecznie i nie zaszkodzi mojej córeczce?

Witam, jestem w 32 tyg ciąży i ostatnio wylądowałam w szpitalu grupą typu a, podejrzeniem zapalenia płuc, infekcją układu moczowego oraz niedokrwistością. Zostosowano u mnie następujące leczenie: natrium chloratum 0,9%,biofuroksym, paracetamol,tamilu,glucosum 5%,magnesium sulfuricum,pwe.kalium chloratum 15%. Czy zastosowane leczenie było bezpiecznie i nie zaszkodzi mojej córeczce? Poziom hemoglobiny wacha się pomiędzy 10 a 10,2 ginekolog zalecił mi tardyferon czy szybko uzupełni poziom żelaza? To moja pierwsza ciąża i strasznie boję się o maleństwo, nie wybaczyła bym sobie gdy by coś się stało

Lek. Michał Lenard

Zastosowane leczenie jest bezpieczne dla dziecka. Trudno mi powiedzieć, jak szybko uzupełni Pani niedobory żelaza, ale sugeruję zastosować się do zaleceń ginekologa i przyjmować tardyferon. Pozdrawiam!