Czy zastrzyk z Noltrexu pomoże na zmiany degeneracyjne łąkotki przyśrodkowej?

Witam, Po badaniu rezonansem magnetycznym stwierdzono u mnie zmiany degeneracyjne łąkotki przyśrodkowej w zakresie rogu tylnego i trzonu gdzie widoczne jest niewielkie horyzontalne rozwarstwienie bez pewnych cech pełnej szczeliny pęknięcia, cały aparat więzadłowy jest cały. Zrobiono mi zastrzyk z Noltrexu dostawowo, czy to mi pomoze? Jeśli tak to po jakim czasie mogę zacząć trenowac i poczuje ze już jest lepiej, zastrzyk miałem robiony w sobotę, pozdrawiam

Jest to sztuczna endoproteza zawierająca trójwymiarowy poliakrylamid oraz jony srebra. Preparat służy do zastąpienia mazi stawowej, więc może pomóc w problemie. Trening po ok. 2óch tygodniach