Czy zaufać narzeczonemu, którego dwa razy złapałam na kłamstwie?

Złapalam już 2 razy narzeczonego na kłamstwie- nie powiedział mi o kredycie, ktory zaciągnął i zarzekał sie,ze sam nie wie czemu to zrobił po czym ostatnio odkryłam,ze sytuacja sie powtorzyła. Czy ja moge jeszcze jemu zaufac? Mam niezly metlik w glowie.

Warto skorzystać z pomocy i psychoterapii par i małżeństw. Odbudowanie zaufania i bliskości jest ważna inwestycja na przyszłość. Bez tego podobne sytuacje mogą się powtarzać. Zmiana ma szansę zaowocować nie tylko wzrostem zaangażowania. bliskości i partnerstwa w związku.

Witam. To Pani decyzja - ufać czy nie. Ja na przykład bym w takiej sytuacji nie ufał, bo niby dlaczego? Ale ja nie jestem Panią - a każdy z nas podejmuje swoje decyzje. Pozdrawiam.