Czy zawroty głowy i ból mogą oznaczać raka mózgu?

Od wczorajszego dnia a już bardziej dokładnie to przed 14;00 rozbolała mnie głowa - okej na wieczór bardziej mnie bolała poszedłem spać a dziś z rana zaś mnie boli głowa ale cisnienie mam dobre 130/80 a temeratura 35,5 czyli jeszcze z tego wychodzi osłabienie , czuję się tak jak by mnie ktoś popchał to bym poleciał jak długi i czasami jak idę chodnikiem to muszę się zatrzymać parę minut postać bo mam tez od czasu do czasu zawroty czy takie obiawy można zaliczyć do raka mózgu ?

Witam!
Aby rozważać tak poważne rozpoznania trzeba mieć mocne argumenty, czyli badania. Zawroty i ból głowy są tak pospolitym objawem i w tylu różnych chorobach występują, że ich wartość diagnostyczna jest raczej mała i bez badań dodatkowych w zasadzie nieprzydatna. Rozumiem Pana jako faceta, który jak już ma chorować to na coś poważnego! Głupio jest mieć katar, czy jakieś sezonowe przeziębienie - rak mózgu to inna sprawa! Pomijając te dywagacje, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, zbada, skieruje na podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników podejmie dalsze działanie. Dolegliwości, które Pan opisał mogą mieć także podłoże nerwicowe, ale wówczas leczenie powinien poprowadzić neurolog, psychiatra lub psycholog.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.