Czy zawroty głowy i lęk jest wynikiem odstawienia hydroxyzin?

Witam dostalam od psychiatry hydroxyzinum vp 10mg na noc. Wzielam pierwsza dawke i zle sie po niej poczulam wiec nastepnej nocy juz wgl nie wzielam. Dzisiaj trzeciego dnia mam zawroty glowy i poczucie mega lęku. Czy to mozliwe ze to po odstawieniu hydro?

Witam!
Konieczna konsultacja i porządne leczenie zaburzeń nerwicowych lub osobowościowo-nerwicowych. Próba leczenia dorosłego człowieka 10 mg Hydroksyzyny jest "śmieszna". Ponadto leczenie samymi lekami zaburzeń nerwicowych, nawet w dawkach działających, jest tylko leczeniem objawowym i istnieje duże ryzyko nawrotu. Potrzebna jest także psychoterapia, jako próba leczenia przyczynowego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.