Czy zawroty głowy i sennośc mogą oznaczać guza?

Od pewnego czasu mam zawroty głowy, mrowienie jej, strasznie się denerwuje, jestem senna, trzęsę się, nie mam sił, odczuwam dyskomfort w okolicy zatok i z tylu głowy. Lekarz stwierdził, że mam anemię i nerwice. Czy to na pewno dobra diagnoza ? Nie mogę się nad niczym skupić, cały czas czuję się wyłączona z życia, chcę mi się płakać, trzęsę się. Boję się, że to jest spowodowane jakimś guzem znajdującym się w mojej głowie. Jestem rozdrażniona, zmęczona i nerwowa.

Witam Panią
Wskazana jest konsultacja z neurologiem, który pokieruje
dalszą ścieżką diagnostyczną (np. tomografia głowy,
rezonans magnetyczny).
Jeżeli wyniki będą w porządku, to znaczy że Pani dolegliwości
faktycznie wynikają z nerwicy.
Aby skutecznie wyleczyć nerwicę lękową oraz jej konsekwencje,
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno
z objawami jak i przyczynami nerwicy
oraz jej konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl