Czy zawroty głowy i szczękościsk mogą być spowodowane przyjmowaniem antydepresantów?

Witam, od 6 dni przyjmuję nexpram 10mg jedną tabletkę rano (nerwica, stany lękowe). Niestety moje samopoczucie się pogarsza - ciągły niepokój, zawroty głowy, zaciskanie szczęki. Czy te dolegliwości są działaniem ubocznym nexpram i miną, czy powinnam przyspieszyć konsultację u lekarza i poprosić o zmianę leku?

Witam, z pewnością czytała Pani ulotkę, prawda więc pewnie Pani sama wyczytała, że zawroty głowy mogą wystpić jak jeden ze skutków ubocznych, ale szczękościsku producent nie podaje.
Podaję Pani poniżej szczegółową listę niepożądanych skutków:
Bardzo często: nudności. Często: niedrożność nosa lub katar (zapalenie zatok), zmniejszenie lub zwiększenie łaknienia,niepokój, niepokój ruchowy, nietypowe sny, trudności w zasypianiu, senność, zawroty głowy, ziewanie, drżenie, uczucie kłucia w obrębie skóry, biegunka, zaparcia, wymioty, suchość błon śluzowych jamy ustnej, nasilone pocenie, bóle mięśni i stawów, zaburzenia seksualne (opóźnienie wytrysku, zaburzenia wzwodu, osłabienie popędu płciowego, kobiety mogą mieć trudności w osiąganiu orgazmu), uczucie zmęczenia, gorączka, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często: pokrzywka, wysypka, swędzenie (świąd), zgrzytanie zębami, pobudzenie, nerwowość, napad lęku panicznego, stany splątania, zaburzenia snu, zaburzenia smaku, omdlenia, rozszerzenie źrenic, zaburzenia widzenia, dzwonienie w uszach (szumy uszne), wypadanie włosów, krwawienie z pochwy, zmniejszenie masy ciała, szybkie bicie serca, obrzęki rąk i nóg, krwawienie z nosa. Rzadko: agresja, depersonalizacja, omamy, wolne bicie serca. Lek możne niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn, dopóki nie będzie znana indywidualna reakcja na leczenie.

Przy okazji: jestem zdecydowanym przeciwnikiem leczenia zaburzeń lękowych farmakologicznie. Proszę przeczytać wywiad ze mną
z przed kilku lat:
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam