Czy zawroty głowy mogą być powodowane ósemkami?
Dzień dobry. Moje dolegliwości zaczęły się 8 mies. temu. Pewnego dnia zaczęły się zawroty głowy, osłabienie, nudności oraz ból głowy i ucha promieniujący do szyi i barków. Bóle te są zazwyczaj prawostronne. Miałam wykonane badania krwi, TK i MRI głowy, test na boreliozę, pobierany płyn mózgowo-rdzeniowy, testy na błędnik, wszystko ok. Laryngolog, neurolog, okulista stwierdzają, że wszystko w porządku. Mam zatrzymane 3 ósemki i aparat ortodontyczny. Czy jest możliwość, że to od ósemek?Pozdrawiam

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Dziecko autystyczne w przedszkolu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.
Dzień dobry,
trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. W zasadzie nawet trudne położenie zatrzymanych ósemek nie wywołuje takich objawów. W rzadkich wypadkach ucisk na okolicę nerwu w szczęce czy żuchwie może być źródłem niespecyficznych dolegliwości. Jeżeli zęby są zatrzymane, a leczy się Pani ortodontycznie, to i tak radziłabym Pani usunąć zęby mądrości.