Czy zawroty głowy mogą mieć związek z wynikami morfologii?

Witam, Od tygodnia mam zawroty głowy, pali mnie język, serce wali jak młotem. Zrobiłam morfologię i wyszły takie wyniki: Hemoglobina ↓ 9,90 (12,0 — 16,0), Hematokryt ↓ 31,1 % 37,0 — 47,0 MCV ↓ 69,0 fl 80,0 — 97,0 MCH ↓ 22,0 pg 27,0 — 34,0 MCHC ↓ 32,0 g/dl 33,0 — 36,0 RDW ↑ 19,3 % 11,0 — 15,0 Czy zawroty głowy mogą mieć związek z powyższymi wynikami?

Lek. Paweł Szadkowski

Jak najbardziej podane objawy mogą się wiązać z Pani wynikami badań. Proszę się udać do lekarza, gdyż wyniki mogą wskazywać na niedokrwistość z niedoboru żelaza. Lekarz zleci badanie gospodarki żelazowej i w razie potrzeby włączy u Pani leczenie.