Czy zawroty głowy to zawsze problem neurologiczny?

Witam. Od kilku dni dziwnie się czuje. Przez dwa dni miałam delikatne zawroty głowy, a dziś słyszę dźwięki jak ze studni i odczuwam delikatny ucisk w głowie. 2 lata temu miałam robiony rezonans magnetyczny i wszystko było ok. Oczywiście do lekarza się wybiorę, ale może tutaj rownież się czegoś dowiem. Dodam, że jestem dość wyczerpana opieką nad 3miesięcznym dzieckiem. Czasami jak leżę to czuję jakbym była na statku lub karuzeli. To bardziej problem neurologiczny czy laryngologiczny? Dziękuje

Dzień Dobry pani,

Opieka nad takim maluszkiem wymaga olbrzymiego wydatkowania energii i ciągłej dyspozycyjności.
Niedosypianie i codzienne pełnienie czynności pielęgnacyjnych mogą być przyczyną występujących u Pani objawów.
Również przyczyną może być anemia.

Aby to uściślić, wskazana jest konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, lekarz podejmie odpowiednie kroki w kierunku diagnostycznym.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej