Czy zawroty głowy, zaburzenia pamięci oraz wahania nastroju mogą być objawami choroby tarczycy?

Witam, podejrzewam u siebie chorobe tarczycy a przede wszystkim Hashimoto . Waze 90 kg przy wzroscie 164 cm. Cierpie rowniez na nerwice pourazowa po toksycznym zwiazku, oraz zespoł metaboliczny. Najgorszym dla mnie objawem są zawroty głowy i pogorszenie pamieci, zły nastrój oraz niechec do zycia. Prosze o pomoc.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym. Aby postawić właściwą diagnozę niezbędne jest przeprowadzenie badań.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka