Czy zażycie tabletki Xenna mogło spowodować poronienie?

Dobry wieczór. Proszę mi powiedzieć ,czy zażycie 1 raz tabletki xenna mogło spowodować poronienie. Nie wiem czy byłam w ciąży .Lekarz nie mógł stwierdzić bo nie było 4 tygodni.Stwierdził zaczerwienienie ale oznajmił mi ,że to może świadczyć też ,że dostanę okres.Ponieważ nie oddawałam stolca ponad tydzien,zażyłam w/w tabletkę .Następnego dnia dostałam okres.Nie wiem czy to zbieg okoliczności.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej zbieg okoliczności, ten preparat tym bardziej przyjęty jednorazowo nie mógłby wywołać poronienia.
Pozdrawiam