Czy zażywając Citalopram można brać na sen Trazadone?

/!Czy zażywając citalopram dawka 17,5 mg można brać na sen lek Trazadone>

Witam! Citalopram i Trittico (trazodone) należą do tej samej grupy leków p/depresyjnych SSRI, ale działają nieco inaczej. Trazodone poprawia sen, czego nie robi Citalopram. Często te leki stosujemy u jednego pacjenta - one uzupełniają swoje działanie. Powodzenia W. Łuczkowski.