Czy zażywane lekki mogą powodować nadmierną senność?

Śpię często więcej niż 10 godzin. Podejrzewam, że leki które zażywam mogą powodować nadmierną senność. Zażywam takie leki: paroksetyna - 30 mg, sulpiryd - 100 mg, kwetiapina - 300 mg. Proszę o odpowiedź które z tych leków mogą to powodować, abym wiedział o czym porozmawiać z psychiatrą? Czy jak biorę takie leki to mogę pić kawę?

Lek. Paweł Szadkowski

Przy kwetiapinie senność zazwyczaj jest na początku leczenie, a po kilku tygodniach mija. Sulpiryd raczej nie powoduje senności, natomiast paroksetyna może dawać takie działanie niepożądane. Może Pan pić kawę.