Czy zażywanie Alvesco, Milukante i Clatra przy podejrzeniu astmy oskrzelowej jest bezpieczne dla zdrowia?

Czy zażywanie leków Alvesco, milukante, clatra przy nie do końca potwierdzonej astmie oskrzelowej jest bezpieczne dla zdrowia. Uważam że lekarz prowadzący poszedł na tzw. łatwiznę i stwierdził że to ASTMA chodź według mnie nie mam objawów astmy. Z testów alergicznych wyszło roztocza ale kto nie jest uczulony na kusz i roztocza. Zażywam przepisane leki ale czuje się gorzej niż przed czasem kiedy ich nie brałem. Dołączyła mi do listy jeszcze Beto50 na wyrównanie pracy serca. Nie wiem już co dalej.

Na roztocza nie wszyscy sa uczuleni!W/g wszystkich światowych konsensusów w astmie leczenie jest takie jak Pan otrzymał i uważamy że jest ono mniej niebezpieczne niż nieleczona choroba.Dla astmy najbardziej typowym objawem jest dusznośc lub kaszel po wysiłku lub nad ranem.Najlepszym badaniem wykazującym skurcz w oskrzelach jest spirometria

Jeżeli ma Pan duszności,zadyszkę,kaszel nawracający,objawy potwierdzone dodatnimi testami na roztocza ew zmiany w spirometrii,leczenie Alvesco,Milukante ma sens i jest bezpieczne.Clatra jedynie pomaga w alergicznym nieżycie nosa.Jeżeli nie ma poprawy po takim leczeniu,lekarz musi skorygować rozpoznanie i leczenie.