Czy zażywanie Divigel-żel może mieć wpływ na krzepliwość krwi?

Czy zażywanie Divigel-żel może mieć wpływ na krzepliwość krwi. Przy najmniejszym dotknięciu pękają mi żyłki pod skórą, tworząc ciemne wybroczyny. Występują na rękach w okolicach nadgarstka i nie zawsze, tylko okresowo. HTZ stosuję od 20 lat z dobrym skutkiem.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego terapię