Czy zbyt duża dawka Berodualu mogła zaszkodzić dziecku?

13mies córka ma astme.jest zaostrzenie. lekarz przepisał wziew berodualu i 2wziewy flixotide. 2razy dziennie mąż po moim podaniu berodualu po 15min podal 2razy berodual zamiast flixotide. Było to 3h temu. czy coś jeszcze sie może wydarzyć?

Lek. Tomasz Budlewski

czy astma oskrzelowa została rozpoznana przez pulmonologa dziecięcego? czy wykluczono inne podłoże? sądzę że wskazana wizyta u pediatry/sor aby lekarz zbadał dziecko jeśli została przyjęta większa dawka leku.