Czy zbyt niskie ciśnienie może powodować uczucie ściskania w klatce piersiowej?

Witam mam pytanie,czy zbyt niskie cisnienie 98/57 moze powodowac uczucie sciskania w klatce piersiowej, gdyz drażni mnie noszenie biustonosza /uczucie drapania,pieczenia,duszności/, najbardziej czuje pod biustem i na plecach jakby mi przeszkadzal,przy wysilku jest lepiej ale w spoczynku gorzej drażni,gdy go sćiągne jest ok.Uprawiam sport ale cisnienie i tak niskie,czy dolegliwości zwiazane z noszeniem biustonosza moga byc objawem niskiego ciśnienia czy moze to coś innego.

Witam. Objawy jak najbardziej mogą być wynikiem niskiego ciśnienia krwi. Proszę skontaktować się z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje odpowiednią diagnostyką.