Czy zęby mogą ulec przesunięciu?

Dzień dobry, dwa dni temu miałam zdejmowany aparat ortodontyczny i podklejoną sprężynkę na górne jedynki i dwójkę. Górnej dójki po prawej stronie nie mam. Zostały pobrane wyciski i za trzy dni mam wizytę podczas, której zostanie mi założona retencja. Niestety ta sprężynka dziś urwała mi się już z dwójki i jednej jedynki. Czy nic się nie stanie do momentu założenia retencji czy zęby mogą zdążyć się przesunąć?

Wszystko zależy od tego czy ma Pani równowagę mięśni twarzy i szyi, czy prawidłowo Pani połyka, czy nie oddycha Pani nawykowo przez usta i czy nie ma Pani asymetrii czaszkowo-zgryzowej itd. Na ogół przez 3 dni nic się nie przesuwa. Pozdrawiam