Czy żeby potwierdzić wykrycie włókniaka niekostniejącego konieczne jest wykonanie rezonansu?

Czy żeby potwierdzić wykrycie włókniaka niekostniejącego konieczne jest wykonanie rezonansu ?

Witam serdecznie,

O konieczności wykonania badania MRI decyduję lekarz prowadzący. Jeśli widzi ku temu potrzebę oraz wskazania kliniczne to wówczas kieruję na diagnostykę. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam.