Czy żel Davercin jest dobry na trądzik?

Witam stosowałem na trądzik żel Epiduo ale uznałem że jest za drogi i kupiłem żel Davercin czy to pomoże na mój trądzik?. I czy też przebarwienia wybieli?

Witam serdecznie oba preparaty można oczywiście stosować po konsultacji z lekarzem. Davercin nie wybieli przebarwień. Na przebarwienia stosuje się peelingi medyczne oraz laser.