Czy żelazo może mieć wpływ na nadwagę?

Witam w marcu 2015 mialam cc. Po miesiącu wróciłam do wagi sprzedaży ciąży. Później zaczęłam tyc. 5kg. W lipcu zrobiłam badania krwi i usg jamy brzusznej. Wszytko ok poza: nieznacznie poszerzony Ukm w lewej nerce- nigdy w poprzednich usg nie wyszło nic takiego. Kazano poworzyc badanie krwi i umówić się do urologa. Wizytę mam za tydzien- dzisiejsze wyniki krwi - żelazo 230!!!! W lipcu było 70! Schudłam zaledwie 2 kg. 3-4 razy w tyg ćwiczenia plus dieta. Czy zelazo może mieć wpływ na nadwagę?

Proszę skupić się na razie na potwierdzeniem poszerzenia układu kielichowo miedniczkowego w nerce. Czy jest to obraz sugerujący kamicę? Czy ma Pani jakieś inne objawy?