Czy zerwać z partnerem, który ciągle myśli o seksie?

Hej juz w sumie sama nie wiem co myslec jestem mloda mama mam dwojke dzieci o golnie jestem z kims od 7 miesiecy Wszystko bylo ok Tylko zaczelo mnie to martwic moj ukochany..ciagle mysli o sexie w kazdej wolnej chwili sie kochamy czy mu tylko na tym zalezy? Poznalam jego rodzicow on moich ma super kontakt..z dziecmi zadko gdzies wychodzimy bez dzieci a jak jestesmy sami to konczy sie w lozku pisze do mnie sms jak bardzo chce mnie piescic czy to jest problem? Czy powinnam z nim zerwac? Planujemy razem zamieszkac ale wkurza juz mnie to ze sex sex dziekuje za pomoc. :)

Dzień dobry. Czasami tak bywa w związku, że partnerzy różnią się poziomem temperamentu w znacznym stopniu, czasami staje się to powodem rozstania, ale można też spróbować dojść do kompromisu.
Ludzie, którzy się kochają darzą się szacunkiem, są uważni na siebie nawzajem, rozmawiają o problemach, starają się je wspólnie rozwiązać. Zachęcam do otwartej i delikatnej rozmowy z partnerem, być może będzie w stanie się pogodzić z faktem, że ma Pani mniejsze potrzeby seksualne niż on. Jeżeli nie, będzie Pani miała odpowiedź czy tylko o seks mu chodzi. W każdym razie byłoby dużym błędem z Pani strony gdyby zmuszała się Pani do współżycia tylko dlatego, że on tego chce. Życzę szczęśliwego zakończenia rozmowy z partnerem. Pozdrawiam