Czy zespoły bólowe kręgosłupa mogą być objawem neuroboreliozy lub SM?

Witam, czy zespoły bólowe kręgosłupa C (promieniowanie do prawej ręki, osłabiona siła w tej rece) od pewnego czasu takze odcinka L-S, moga byc objawem neuroboleriozy lub SM? Mam podwyższone ob i crp ( nie jakos znacznie -19 i 60). Lekarz zlecił test Western blot w kier. Boleriozy. Dolegliwości bólowe trwają nieprzerwanie od dwoch miesięcy. Do tego utrzymujący sie stan podgorączkowy i częste infekcje dróg oddechowych. MR kręgosłupa w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak dawno ukąszenie przez kleszcza? Wskazana wizyta u neurologa po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie