Czy zez się unormuje po operacji?

Miesiac temu mialam operacje zeza. Zez byl zbiezny, to juz druga operacja. Jednak po tej oko zaczelo zezowac rozbieznie. Po zmniejszeniu mocy szkiel momentami zezuje rozbieznie, widze podwojnie oraz odczuwam duzy dyskomfort widzenia, ktoremu towarzyszy bol glowy oraz nudnosci. Czy to sie unormuje?

Witam.obawiam się ze nie. Operacje zeza u dorosłych przy oczach bez ambyopii mogą się tak skończyć. Trzeba odczekać aż zejdzie obrzęk pooperacyjny. Może tyz być odczyn na szwy. Czy zalecony ćwiczenia mm ocznych jakieś ? Czy bada no kat zeza listwą pryzmatyczną lub przymierzenia szkła pryzmatyczne dodatkowo do Pani korekcyjnych. Można spróbować. Pozdrawiam serdecznie