Czy zgłosić się do lekarza po uderzeniu w nos?

Witam, 7 dni temu na meczu po zderzeniu głowami z innym zawodnikiem złamałem nos. Dzień później udałem się do lekarza. Zrobiono mi RTG, laryngolog stwierdził, iż trzeba poczekać, aż zejdzie opuchlizna, żeby stwierdzić czy potrzebne będzie nastawianie. Opuchlizna powoli schodzi, nos jest prosty(choć wydaję mi się, że jest większy niż był) i nie wiem czy zgłosić się ponownie do specjalisty. Czy tak długi czas oczekiwania /- 10dni to nie za długo? Obawiam się, że jeśli będzie coś nie tak to będzie już po prostu za późno..

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i udać do niego ponownie jeśli opuchlizna całkowicie zejdzie, co umożliwi ocenę.