Czy zgrubienia na szyi po zabiegach wstrzyknięcia kwasu hialuronowego są powikłaniem?

rok temu mialam wstrzykniety kwas hialuronowy w szyje ,miesiac temu na szyje mialam zabieg laserem frakcyjnym ,,w tej chwili mam nisko na fronce szyi 2 pionowe zgrubienia .czyu moga to byc powiklania po ktoryms z zabiegow ? prosze o odp bo troche sie martwie czy nie jest to cos powazniejszego ....Dziekuje moj X

Nie pisze Pani w jakim celu i jaki kwas hialuronowy miała podany w okolicę szyi. Zakładając, że była to mezoterapia preparatem kwasu hialuronowego to ani ten zabieg ani laser frakcyjny nie powinny powodować żadnych "zgrubień".