Czy zgrubienie może wynikać ze złamania żebra w przeszłości?

12 lat temu miałam złamanie żeber 8 i 9 przymostkowo z przemieszczeniem z lewej strony od około 3 miesięcy z lewej strony pod piersią odczuwam ból i wyraźne dość duze zgrubienie czy to może być związane z tym dawnym złamaniem i czy powinnam udać się z tym do lekarza ? Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Zgrubienie może być po złamaniu, jednak sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam