Czy zioła skutecznie pozwolą obniżyć poziom TSH u kobiety karmiącej piersią?

po porodzie wzrósł mi poziom tsh do 58 w nocy dusiłam się byłam nerwowa lekarz powiedział że może mnie przyjąć za 3 miesiące w ciągu tygodnia przyjął mnie zielarz dał porcje ziół i tsh spadło do 6 .Doczekałam się wizyty u endokrynologa i pani mi powiedziała że skoro karmię piersią ona leków mi nie da ... Nie czuję się aż tak bardzo źle ale wiem że to groźna choroba i trzeba się na nią leczyć czy wystarczy jak będę pić zioła unikać rzeczy których nie można jeśc przy niedoczynności i glutenu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Dziwna sytuacja,nie wiem dlaczego nie trzymała Pani leków typu Euthyrox czy Letrox ponieważ karmiąc piersią można je stosować. Sugeruje kontrole u innego endokrynologa.
Pozdrawiam