Czy złe samopoczucie jest wynikiem takich badań?

Witam . W lipcu tego roku robiłam badania profilaktyczne wszystko wyszło dobrze .Tsh wyszło 2,970 . W listopadzie ponownie zrobiłam badania tarczycowe ale już z ft3 i ft4 ponieważ zaczęłam się czuć gorzej ...zmieczenie ,brak łaknienia ,zimne stopy oraz źle samopoczucie psychiczne . Tsh wyszło 3,246 Ft3 -3,23 Ft4-1,07 Moje pytanie,czy zle samopoczucie jest wynikiem takich wyników badań ? Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie normy powyższych badań , proponuje udać się do lekarza rodzinnego