Czy złe samopoczucie jest wywołane niskim poziomem testosteronu?

Witam. Mam 24 lata i mój problem wygląda nastepująco. Od półtorej roku robię badania testosteronu i zawsze jest przekroczony. Aktualnie wynosi 9.55 ng/ml. Tydzień temu zrobiłem również badanie hormonu wzrostu na czczo i wyszło 0.24 ng/ml. Czytałem że jak na mój wiek to bardzo mało. Odnotowałem u siebie spadki wagi brak energi stany depresyjne jak i bezsenność. Proszę o porade. Za 2 tyg planuje zrobić tomografie mózgu. Czy jeżeli nic tam nie wykryje to będę musiał brać hormon wzrostu by poprawić swoje zdrowie? Gorąco pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa, nie mnożyć na własną rękę badań! Sam Pan i tak siebie nie wyleczy, co najwyżej rozreguluje system hormonalny! Jeżeli endokrynolog nie będzie widział dla siebie roboty to należy myśleć o ew. podłożu nerwicowym - psycholog lub psychiatra.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.