Czy zmęczenie i apetyt na słodycze to cukrzyca?

Witam, Mam na imie Patrycja i mam 24 lata. Już jakiś czas cierpie na wieczne zmęczenie, wilczy apetyt na słodycze, zycie w nocy a spanie w dzień, krótka pamięć, zaburzenia świadomość, uczucie jakby we śnie. Wybrałam się do lekarza i mam dziwne wyniki cukru, czekam na wizyte u endokrynologa, ale już w miedzy czasie chciałabym wiedziec co moge zrobić by polepszyć komfort życia. Cukier na czczo 75 ml/dl, po godzinie 264 mg/dl, po dwóch 206 mg/dl, a po 3 40mg/dl. proszę o porade, pozdrawiam

Dzień dobry!
Trudno wnioskować bez uzyskania wyników zleconych przez lekarza badań.
Najlepiej więc cierpliwie poczekać a następnie stosować do zaleceń.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska